• Vrouwen 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Kain, FreddyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 aprDESK VR2 - Nemelaer VR2
    6 meiNemelaer VR2 - ZIGO VR1
  • Poulestanden VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HRC'14 VR233009
    2ST Taxandria/Nevelo VR131114
    3Nemelaer VR231114
    4DSS'14 VR130030

    Poulestanden VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC VR115122138
    2TSVV Merlijn VR21492329
    3Baardwijk VR21483327
    4Sarto VR11673624
    5Nemelaer VR21464422
    6SVSSS VR21564522
    7FC Tilburg VR21555520
    8DESK VR21442814
    9SC Elshout VR11635814
    10Uno Animo VR21334613
    11ZIGO VR11400140
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Baardwijk VR2 - Nemelaer VR222 apr6 - 2
  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Kain, ChynnaTeamspeler
    Kain, YesseTeamspeler
    Laat, Nina deTeamspeler
    Mohammed, NalaTeamspeler
    Pijnenburg, DaphneTeamspeler
    Pijnenburg, YvetteTeamspeler
    Sinot, JolienTeamspeler
    Verhoeven, CarinaTeamspeler
    Voets, RobinTeamspeler
    Wirken, NancyTeamspeler
    Wirken, WendyTeamspeler
    Witlox, MauraTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.