• Heren 6

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dirks, JorisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 aprNemelaer 6 - CHC 6
    6 meiBoxtel 8 - Nemelaer 6
  • Poulestanden 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1CHC 615140142
    2Helvoirt 615140142
    3RKDVC 1215111334
    4FC Engelen 31580724
    5Vlijmense Boys 51662820
    6Nieuwkuijk 51461719
    7Zwaluw VFC 61654719
    8Boxtel 81551916
    9Nemelaer 61551916
    10SC Elshout 51551916
    11OJC ROSMALEN 141643915
    12Haarsteeg 81510143

    Poulestanden 6 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Helvoirt 411003
    2Nemelaer 610010

    Poulestanden 6 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 611003
    2Taxandria 410010

    Poulestanden 6 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 631114
    2Helvoirt 531114
    3SVSSS 431114
    4VCB 331114
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 6 - Helvoirt 619 apr1 - 2
    Nemelaer 6 - FC Engelen 322 apr4 - 2
  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dirks, JorisTeamspeler
    Drijvers, EnzoTeamspeler
    Empel, Joost vanTeamspeler
    Oerlemans, RikTeamspeler
    Oerlemans, TomTeamspeler
    Spaandonk, Justin vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.