• Heren 4

  • Technische Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    6 meiNevelo 5 - Nemelaer 4
  • Poulestanden 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1TGG 333009
    2Rhelico 231114
    3Nemelaer 431023
    4Haarsteeg 330121

    Poulestanden 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Jong Brabant 31383227
    2Nevelo 51382326
    3Sarto 51261519
    4SVG 21360718
    5Zwaluw VFC 41346318
    6Sint Michielsgestel 51252517
    7Helvoirt 31251616
    8VOAB 41344516
    9ZIGO 41233612
    10Nemelaer 4132298
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 4 - Jong Brabant 322 apr2 - 7
  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Goris, PascalTeamspeler
    Kort, Dennis deTeamspeler
    Linden, Jamie v.d.Teamspeler
    Mans, DickTeamspeler
    Nieuwelaar, Paul van denTeamspeler
    Smolders, RikTeamspeler
    Ven, Ronald van deTeamspeler
    Weijters, DennisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.