• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Boogaers, BasTechnische stafHoofdcoach
    Boxtel, Jan vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 aprBrabantia 2 - Nemelaer 2
    6 meiDongen 2 - Nemelaer 2
  • Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UNA 221136245
    2OJC ROSMALEN 220114537
    3Dongen 222107537
    4RKSV Nuenen 221113736
    5RKVVO 22197534
    6Geldrop 22094731
    7Brabantia 22194831
    8EFC 22167825
    9Best Vooruit 22166924
    10Beerse Boys 22157922
    11Baronie 22149821
    12Nemelaer 221551120
    13JEKA 222481020
    14Sarto 221531318

    Poulestanden 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ODC 211003
    2Nemelaer 210010

    Poulestanden 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 211003
    2Terheijden 210010

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 222006
    2Audacia 221013
    3CHC 220020
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 2 - RKSV Nuenen 222 apr2 - 3
  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Bertens, MathijsTeamspeler
    Boxtel, Jarno vanTeamspeler
    Brekelmans, JeroenTeamspeler
    Brekelmans, WouterTeamspeler
    Cock, Max deTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Esch, Subocaj vanTeamspeler
    Groot, Leon deTeamspeler
    Heesters, JesperTeamspeler
    Hooft, Pieter vanTeamspeler
    Hoog, Edu op 'tTeamspeler
    Kain, LloydTeamspeler
    Leussink, VincentTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Peijnenburg, JoepTeamspeler
    Verstijnen, MichielTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Waal, Matthijs DETeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.