• Heren 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Geffen, Theo vanTechnische stafTrainer/coach
    Kempen, Paul vanOverige stafTeammanager
    Osch, Johan vanOverige stafTeammanager
    Riele, Rick teTechnische stafAss.-trainer/coach
    Rijksen, EdwinMedische stafClubarts/dokter
    Vugts, ArendOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 aprAWC 1 - Nemelaer 1
    6 meiNemelaer 1 - Rood-Wit W 1
  • Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1AWC 119131540
    2HVCH 120115438
    3Rood-Wit W 11894531
    4SV TOP 11884628
    5Nemelaer 11975726
    6Best Vooruit 11874725
    7Brabantia 11974825
    8DOSKO 11973924
    9Oirschot Vooruit 11966724
    10SC 't Zand 12066824
    11Alverna 11964922
    12FC Tilburg 120641022
    13Gestel 120441216

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Helvoirt 111003
    2Nemelaer 110010

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Geldrop 132107
    2Nemelaer 132016
    3Geusselt Sport 131023
    4FC Eindhoven AV 130121
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Alverna 1 - Nemelaer 122 apr1 - 2
  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baast, Gijs vanTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Bertens, MathijsTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Molenaar, WouterTeamspeler
    Ven, Giel v.d.Teamspeler
    Vermeer, LuukTeamspeler
    Vugts, JoeriTeamspeler